Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Am si eu o problema cu atestatul de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Am si eu o problema cu atestatul de stivuitor. Pana ...

Buna ziua! Am si eu o problema cu atestatul de stivuitor.
Pana de curand am lucrat la o companie la care am obtinut si permisul de stivuitor in urma cu 5 ani, acum mi-am dat demisia si am cerut sa-mi dea permisul de stivuitor si au refuzat. Ce pot face pentru a obtine atestatul de la ei?
Mai simplu este sa verificati contractul pe care l-ati semnat cu angajatorul si sa va conformati pentru a nu ajunge la instanta.