Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Salvare întrebări cu replici oprite (lipsa buton ...
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Salvare întrebări cu replici oprite (lipsa buton urmareste discutie)

Întrebările cu replici oprite nu mai pot fi salvate la sectiunea "Discutii urmarite" (butonul "Urmareste discutie" e absent, cel putin pe desktop).
Daca nu apucasei sa apesi butonul (de ex, daca ai gasit ulterior intrebarea), nu mai poti adauga discutia in categoria "Discutii urmarite".

Logica acestei lipse a butonului ar fi ca te intereseaza doar replicile, daca intrebarea inca nu a fost inchisa.
Dar de fapt de multe ori functia de urmarire are aceeasi utilitate ca functia de salvare a articolelor (care raman in sectiunea "Articole salvate").

Propun fie ca functia de urmarire sa se extinda si la intrebarile cu replici oprite, fie ca functia de salvare sa se extinda si asupra sectiunii de intrebari.

Dpdv tehnic, nu stiu daca functia e dezactivata sau daca e doar ascunsa (pentru ca toate cele 3 butoane lipsesc, desi e utila si functia de distribuire; singurul buton care ar trebui ascuns e "Raspunde").
Daca e doar ascunsa, problema se poate rezolva in 5 minute, prin editarea layoutului CSS.
mihai335, utilizator
Bună ziua,

Facilitatea are ca scop anunțarea postării de mesaje noi, de aceea dispare în momentul în care topicul se închide, dar am transmis propunerea dvs. echipei de la IT și au adăugat pe lista lor introducerea unui bookmark și pentru discuțiile din forum.

Până atunci, puneți-mi link la topicul pe care vreți să-l marcați și îl deschid ca să-l puteți bifa.