Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii avocatnet.ro
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

avocatnet.ro

Sunt dezamagita ca nu-mi raspundeti la intrebare dar imi umpleti casuta de mail cu tot felul de articole...
1. Nu ati postat intrebarea in sectiunea potrivita.

2. Am rugat pe colegii moderatori sa mute topicul dvs. pe "Dreptul muncii... ".
Consultantii care participa la discutii in forum o fac voluntar, fara a fi motivati in vreun fel de Avocatnet.ro. De aceea, trebuie sa intelegeti ca nimeni nu este obligat sa raspunda intrebarii dumneavoastra si, cu atat mai mult, nu vi se poate garanta un raspuns complet, corect si de actualitate.

In functie de timpul liber disponibil , posibil sa primiti raspuns si dvs.
cum pui intrebare? din sectiunea "pune o intrebare" ajung undeva unde completez tipul (2 bife) titlul si intrebarea dar nu am buton de "posteaza"! X-( #-o
Pe mailul de inregistrare spune ca ma pot adresa sectiunii feedback din forum care.. nu exista!
Buna ziua,

Daca veti completa toate campurile intrebarii veti avea si buton de posteaza in Forum. Titlu, detalierea intrebarii, categoria forumului si formului in care vreti sa puneti intrebarea. Imediat ce le bifati apare optiunea de posteaza intrebare in Forum. Curaj, sute de oameni reusesc zilnic sa posteze.

O zi buna.