Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cum as putea afla deținătorul de arhiva pentru SC. ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cum as putea afla deținătorul de arhiva pentru SC. D&D Business ...

Cum as putea afla deținătorul de arhiva pentru SC. D&D Business Consulting srl. CUI 11624204
Ce doriti sa obtineti de la fostul angajator?
Adeverința de vechime în munca pentru acordarea unei zile în plus de concediu de odihna în funcție de vechimea în munca.

Cornel Vasile a scris:

Ce doriti sa obtineti de la fostul angajator?

Daca vorbiti de o perioada anterioara datei de 01.01.2011 si daca perioada presta nu o aveti consemnata in carnetul de munca, atunci va puteti adresa cu o solicitare la ITM Bucuresti.
- cerere + copie CI - In cerere mentionati perioada lucrata.
Va mulțumesc din suflet pentru informații, da contractul s-a desfășurat în perioada 2003-2004 aproximativ iar cartea de munca nu a fost întocmită. Va mulțumesc,
Cu stimă,
Ana.N.