avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 990 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Salut! M-am eliberat aproximativ acum un an dintr-un ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Salut! M-am eliberat aproximativ acum un an dintr-un penitenciar ...

Salut! M-am eliberat apocomativ acum un an dintr-un penitenciar din Romania. As dori sa dau statul in judecata pentru a obtine despagubiri de la cedo privind conditiile. Ba mai mult in timpul detentiei am
Fost diagnosticat cu psorizias. Care este procedura si in ce condtii pot obtine despagubiri?

Alte discuții în legătură

Salut! m-am eliberat acum 8-10 luni, dintr-o pedeapsa de 3 ani ... albertc8903 albertc8903 SAlut! M-am eliberat acum 8-10 luni dintr o pedeaspa de 3 ani executand aprov 1 an si 7 luni din ea in regim de detentie si 6 luni arest domiciliar. As putea ... (vezi toată discuția)
Despăgubiri Aura Silvi Aura Silvi Către ce instanță mă pot adresa pentru despăgubiri vizavi de condițiile de detenție? (vezi toată discuția)
Care este dreptul a 2 minore atunci cand tatal lor a murit intr-un incident in unul din penitenciarele din romania? marystanga marystanga Buna ziua! As dorii sa-mi spune-ti va rog cum as putea obtine dreptul celor doua fetite minore intr-un proces care dureaza de 4 ani si nu s-a rezolvat nimic ... (vezi toată discuția)