Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Salut! M-am eliberat acum 8-10 luni, dintr-o pedeapsa ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Salut! M-am eliberat acum 8-10 luni, dintr-o pedeapsa de 3 ani ...

SAlut! M-am eliberat acum 8-10 luni dintr o pedeaspa de 3 ani executand aprov 1 an si 7 luni din ea in regim de detentie si 6 luni arest domiciliar. As putea cere despagubiri cedo pentru conidtiile de detentie din penitenciarul craiova si cu atat mai mult ca in regimul de detentie am dezolvatat psoriazis, control facut in cadrul penitenciarului acordandu mi se si un tratament.
Cereți despăgubiri în țară.
La CEDO vedeți mai apoi căci statul român este deja somat sa rezolve.

București 2023

CLAUDIU LASCOSCHI a scris:

Cereți despăgubiri în țară.
La CEDO vedeți mai apoi căci statul român este deja somat sa rezolve.

București 2023

Trebuie sa depun plângerea la curtea de apel care m a condamnat?