Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna seara, sunt nascuta in august 1967, am 36 ani de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna seara, sunt nascuta in august 1967, am 36 ani de munca, din ...

Buna seara,sant nascuta in august 1967.Am 36 ani de munca ,din care 10 in grupa II de munca. Ma pot pensiona anticipat,sau anticipat partial?
j.c.m, utilizator
Nu.
Conditia de stagiu este indeplinita.
Conditia de vartsa(58 ani) neindeplinita.