Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Intrebare Buna ziua, In 15 Septembrie 2023 am primit ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Intrebare Buna ziua, In 15 Septembrie 2023 am primit numar de ...

Intrebare
Buna ziua,
In 15.Septembrie.2023 am primit numar de inregistrare de la Primaria Sectorului 4 pentru o lista de intrebari transmisa prin email, dar nu am primit nici un raspuns pina acum.
Puteti ca rog sa imi spuneti ce trebuie sa fac in continuare?
Multumesc,
Catalin
Reveniti cu o notificare scrisa, cu nr. de inregistrare/ data si invocati OG nr. 27/ 2002 privind petitiile.
Daca nu primiti raspuns scris in 30 de zile de la inregistrare sesizare, puteti deschide actiune in contencios administrativ impotriva primariei invocand Legea nr. 554/ 2004.
Va multumesc!