Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Bună seara. In 2015 am devenit tutorele baiatului meu ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Bună seara. In 2015 am devenit tutorele baiatului meu prin sentința ...

Bună seara.
In 2015 am devenit tutorele baiatului meu prin sentința definitiva.
Acum am primit un plic de la judecatorie precum am făcut cerere de reexaminare a baiatului ccea ce eu nu am făcut.
Este legal sa facă ei cerere in locul meu?
O sentinta definitivă nu este definitiva?
Ce se întâmplă dacă nu fac?

Bosulica, utilizator
Mulțumesc frumos pentru răspuns. Weekend plăcut!

AV. GABRIELA GERBER a scris:

Vine adresa din partea instantei.