Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună seara! Cum procedez dacă din greșeală am ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună seara! Cum procedez dacă din greșeală am introdus numele ...

Bună seara! Cum procedez dacă din greșeală am introdus numele și prenumele unei persoane și CNP-ul alteia, în calitate de angajați ca zilier, mai multe zile la rand! Merci
Radiere zilieri – această opțiune vă oferă posibilitatea de a realiza anumite corecții pe informații deja transmise, fără a șterge informațiile introduse și transmise inițial.

Corespunzător înregistrării radiate, este obligatoriu să adăugați înregistrarea corectă.