Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Doresc să dezvolt două aplicații mobile (una din ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Doresc să dezvolt două aplicații mobile (una din ele va avea ...

Doresc să dezvolt două aplicații mobile (una din ele va avea și o interfață web): una medicală, una de mediu. Dezvoltarea lor o voi face eu, personal - însă voi avea nevoie de ajutor când vine vorba de a oferi suport pentru produs, modera conținutul și de a redacta termenii și condițiile + politica de confidențialitate cu un avocat/niște avocați. Vor fi lansate la nivel global. Există vreun sprijin financiar prin fonduri europene pentru astfel de proiecte? Mă aflu în Irlanda, deci aplicațiile vor origina de aici.
Alghe, utilizator