Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Autorizatii pentru a putea comercializa online hrana ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Autorizatii pentru a putea comercializa online hrana pentru animalele

Buna ziua,

Pentru a putea comercializa online hrana pentru animalele de comapanie este nevoie de autorizatie sanitar veterinara sau orice alt fel de autorizare?

Multumesc
george-neagu, moderator
dvs o vindeti sau sunteti doar intermediar/ broker?
O sa o vand prin magazinul meu online

Multumesc
dar inainte de asta o cumparati, nu? in acest caz veti avea nevoie sa va autorizati spatiul de depozitare. daca vindeti direct din depozitul furnizorului sunteti un agent comercial si nu va trebuie decat calificarea personalului
adriandimitriu, utilizator