Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Registru de casa
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Registru de casa

Am în contul 542 la creditare o suma,Conf ordonanței guvernului 542 nu se mai folosește,cum scap de aceasta suma fără a plati impozit pe dividente.Pot sa-l transfer în reg de casa?.de asta am întrebat de plafonul de casa.asta pana în data de 12 noiembrie,cand întra în vigoare ordonanta.la fel și cu contul 4551! Va multumesc
george-neagu, moderator