Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Obligativitate pos
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Obligativitate pos

Societate care presteaza servicii contabile si factureaza doar catre societati/ii, depaseste 50.000 lei incasari cu numerar in decembrie 2023, fara casa de marcat. Este obligata sa detina pos?
george-neagu, moderator
da daca aveti incasarile cu numerar peste 50.000 lei. ( POS sau plata cu telefonul )