Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Buna dimineata,am avut zbor anulat si inca nu mi s-au ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Buna dimineata,am avut zbor anulat si inca nu mi s-au rambursat ...

Buna dimineata,am avut zbor anulat si inca nu mi s-au rambursat banii pe bilet .precizez ca am facut si asigurare. ce trebuie sa fac ? am incercat sa vorbesc cu ei ,am trimis mailuri dar nu primesc banii !
Puteti incepe cu o plangere la ANPC daca nu raspund la datele de contact si a trecut termenul de rambursare...