avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 157 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Retragere plangere penala: in urma unei batai s-a ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Retragere plangere penala: in urma unei batai s-a facut plangere ...

Retragere plangere penala: in urma unei batai s-a facut plangere penala la politie. Acum victima doreste sa retraga plangerea, dar solicita o suma de bani. Cum sa procedam pentru a nu fi pacaliti, sa ne ia banii si sa nu retraga plangerea?

Alte discuții în legătură

Victima a infractorilor Roscatta Roscatta Buna ziua.As dori sa imi raspunda cineva autorizat in privinta unei probleme. Am picat ca musca in lapte in plasa unor persoane. Am fost acostata de o ... (vezi toată discuția)
retragerea plangerii prealabile. Calin2130 Calin2130 Bună ziua, În 2021, din naivitate și neatenție, am fost victima unei fraude informatice în urma căreia am fost deposedat de o sumă de bani. Am sunat la ... (vezi toată discuția)
Vatamare corporala din culpa - accident auto, zile ingrijiri medicale gori macovei gori macovei Buna, am si eu o problema. sa spunem ca am lovit o persoana cu masina pe trecerea de pietoni. viteza mica 10-15 km/h, fata accidentata s-a lovit cu capul de ... (vezi toată discuția)