Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... care este deosebirea dintre montarea senzorilor la ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

care este deosebirea dintre montarea senzorilor la gaze si montarea ...

care este deosebirea dintre montarea senzorilor la gaze si montarea cu electrovalva?
pare ca aveti dreptate, dar costul cat de piperat poate fi?pe vremile astea.....de cacao
Daca veti cauta pe internet oferte, veti putea afla pretul si face comparatie.