Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Încerc să aleg instalatorul pentru fotovoltaice
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Încerc să aleg instalatorul pentru fotovoltaice

Bună seara!
Încerc să aleg instalatorul pentru fotovoltaice dar nu ma lasa; îmi tot spune că programul este suspendat. Se poate face ceva? Nu s-a deblocat programul?
Mulțumesc!
george-neagu, moderator