avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 300 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Încerc să aleg instalatorul pentru fotovoltaice
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Încerc să aleg instalatorul pentru fotovoltaice

Bună seara!
Încerc să aleg instalatorul pentru fotovoltaice dar nu ma lasa; îmi tot spune că programul este suspendat. Se poate face ceva? Nu s-a deblocat programul?
Mulțumesc!
Ultima modificare: Joi, 7 Decembrie 2023
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Prin programul casa verde, mi-a fost aprobat dosarul de instalare. gabistanciu2015 gabistanciu2015 Prin programul CASA VERDE, mi-a fost aprobat dosarul de instalare panouri fotovoltaice, cu o firma agreata de program. Dupa un an de la instalare, ma suna ... (vezi toată discuția)
Actionare in judecata afm fotovoltaice Carol Matei Carol Matei Buna ziua, Am avut un dosar depus pentru programul de Sisteme Fotovoltaice de la AFM, care a fost respins pe motiv ca actele au expirat. Mentionez ca am ... (vezi toată discuția)
Program decont special tva - erori ! element94 element94 Buna seara. Am instalat programul pe Windows 7 . Dupa salvarea datelor, doresc sa listez ceea ce am salvat . Se deschide notepad gol si imi spune ca pathul ... (vezi toată discuția)