Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Program Decont Special TVA - ERORI !
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Program Decont Special TVA - ERORI !

Buna seara.
Am instalat programul pe Windows 7 .
Dupa salvarea datelor, doresc sa listez ceea ce am salvat .
Se deschide notepad gol si imi spune ca pathul nu poate fi gasit. Deci programul nici macar nu creaza folderul 301 .

Are cineva o idee ?

Si stie cineva cine a programat acest program de doi bani si de ce cei de la finanate nu au auzit inca de CDuri si USBuri ! Diskete ??? Nici ceea mai batrana contabila din Romania cred ca nu mai are...
Sau ma insel ?
Buna seara,

Incercati sa il descarcati de aici:

[ link extern ]
Buna,
este acelasi fisier. Se descarca tot de pe anaf.ro .
Buna,voi incerca sa-l descarc si eu de pe un alt site. Daca reusesc,va trimit si Dvs.link-ul.
Multumesc mult.
Asta se intampla cand te lasi pe ultima zi :)

Dar sincer, m-as astepta ca un program de acest gen sa fie putin mai avansat decat un program din anii 80. Mai ales la banii care s-au dat pe el.
Jenant !
Buna seara,

Eu am reusit sa-l descarc de aici, in calculatorul meu . E operational ,incercati si Dvs.

[ link extern ]

Sper sa reusiti.