Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua , daca am iesit la pensie anticipat partial ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua , daca am iesit la pensie anticipat partial in iulie ...

Buna ziua ,
daca am iesit la pensie anticipat partial in iulie 2023 ,voi beneficia de recalcularea din septembrie 2024 conform noii legi? Multumesc
Da.
Toate pensiile in plată intră în recalculare.
multumesc,o zi buna!