Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Exista vreo modificare in legea noua a pensiilor ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Exista vreo modificare in legea noua a pensiilor militare care ...

Exista vreo modificare in legea noua a pensiilor militare care sa prevadă luarea in calcul la pensia militară si a anilor lucrați ca civil sau rămâne în continuare prevederea ca pentru acești ani ai dreptul la pensie din sistemul public la 65 de ani ?
Nu exista nicio modificare in acest sens.