Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Are dreptul administratorul sa detina copie a actului ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Are dreptul administratorul sa detina copie a actului de identitate al unui chirias?

as vrea si eu sa stiu in baza carui act normativ are dreptul administratorul sa detina copie a actului de identitate al unui chirias
Manuela Rășină, administrator
www.avocatnet.ro/articol_525...

In concluzue, NU are dreptul sa ceara copii ale actelor.
Grosu Anatolie, utilizator
Multumesc!

Grosu Anatolie a scris:

www.avocatnet.ro/articol_525...

In concluzue, NU are dreptul sa ceara copii ale actelor.