Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Pentru un SRL cu doi asociati se pot facem ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Pentru un SRL cu doi asociati se pot facem 2 contracte ...

Buna ziua,

Pentru un SRL cu doi asociati se pot facem 2 contracte de mandat pentru fiecare in parte de cate 4 ore/zi?

Multumesc!
Pentru un SRL cu doi asociati se pot face 2 contracte de mandat pentru fiecare asociat ...contractele de mandat nu contin prevederi referitoare la durata timpului de munca.