Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Clarificari procedura anulata
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Clarificari procedura anulata

Buna ziua,

La o procedura de achizitii publice care a fost anulata au fost postate clarificari in privinta lucrarilor care pot fi luate in considerare ca experienta similara.
Aceeasi procedura a fost reluata in aceleasi conditii prinvind experienta similara.
Clarificarile de la prima procedura care a fost anulata pot si luate in considerare la noua procedura?

Multumesc.
Nu pot fi luate in considerare la noua procedura..trebuiesc cerute din nou acele clarificari