Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Ce trebuie sa faca o cetateanca romanca sa obtina o ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Ce trebuie sa faca o cetateanca romanca sa obtina o viza pentru ...

Ce trebuie sa faca o cetateanca romanca sa obtina o viza pentru un cetatean algerian ?
Cum se obține o viză de scurtă ședere în scop de vizită?
[ link extern ] /