Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, daca eu primesc o donatie de la o ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, daca eu primesc o donatie de la o asociație trebuie ...

Buna ziua, daca eu primesc o donatie de la o asociație trebuie sa justific banii si la anaf sau doar la asociație?
Doar la asociatie.
Si daca am indemnizatie , imi va afecta indemnizatia?