Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Formularul F4105 pentru ca am radiat un PFA (pe taxi)
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Formularul F4105 pentru ca am radiat un PFA (pe taxi)

Bună ziua, am radiat un PFA (pe taxi), trebuie să depun formularul F4105 la ANAF, dar nu am semnătură electronică, cum procedez în acest caz?
george-neagu, moderator
Luați legătura cu un contabil autorizat care are certificat de semnatura electronica și va poate ajuta, contracost.