avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1149 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Formularul F4105 pentru ca am radiat un PFA (pe taxi)
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Formularul F4105 pentru ca am radiat un PFA (pe taxi)

Bună ziua, am radiat un PFA (pe taxi), trebuie să depun formularul F4105 la ANAF, dar nu am semnătură electronică, cum procedez în acest caz?
Ultima modificare: Joi, 21 Decembrie 2023
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: george-neagu , moderator 13:30, 21 Decembrie 2023
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Luați legătura cu un contabil autorizat care are certificat de semnatura electronica și va poate ajuta, contracost.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Semnatura electronica blu_angel blu_angel Buna seara! Declaratiile fiscale ale firmei sunt semnate si depuse electronic de firma cu care avem incheiat contract de prestari servicii. Administratorul ... (vezi toată discuția)
Nu pot depune online declarația 390 fără semnătură digitală. există posibilitatea să o pot depune la ghișeu? doblor doblor Buna ziua! In urma cu 2 luni am infiintat un PFA cu activitatea principala de Consultanta in IT (CAEN 6202). Luna trecuta m-am inregistrat in ROI pentru ca ... (vezi toată discuția)
Semnatura electronica niko79 niko79 Buna ziua! Am tinut contabilitatea unei firme si semnatura electronica era pe numele meu. Acum nu mai lucrez cu ei si as vrea sa figureze pe numele ... (vezi toată discuția)