Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Angajatorul meu nu a depus declarația 112 la ANAF și ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Angajatorul meu nu a depus declarația 112 la ANAF și îmi lipsește o lună

Bună ziua! Am observat azi că în luna ianuarie 2021 angajatorul meu nu a depus declarația 112 la ANAF și îmi lipsește o lună de vechime din această cauză. Ce se mai poate face în acest caz? Mulțumesc!
Mergeti la angajator si explicati situatia ..va trebui depusa D112,
Luați legătura cu el s-o depună. Sau dacă nu vrea, astăzi este ultima zi în care va mai puteți cumpara vechime direct de la casa de pensii. 825 lei de platit pentru acea luna.
Mulțumesc frumos! Sărbători fericite!