Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Termen legal de emitere decizie primar Care este ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Termen legal de emitere decizie primar Care este termenul legal ...

Termen legal de emitere decizie primar
Care este termenul legal de emitere a unei decizii s primarului că urmare a unui referat semnat de serviciile de urbanism,spatiu locativ și poliției locale?
Nu exista in legislatie un anumit termen ... insa, la nivel de Primarie ar trebui sa existe o Procedura privind solutionarea cererilor . Verificati acolo.