Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Obligatii fiscale creatori de continut
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Obligatii fiscale creatori de continut

Ce obligatii fiscale sau de alta natura are de la 1 ian 2024 o persoana care realizeaza venituri ca si creator de continut? Separat, e nevoie sa aiba pfa sau firma sau poate ca si persiana fizica?
george-neagu, moderator