Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Buna ziua si anul fericit tuturor! As avea o ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Buna ziua si anul fericit tuturor! As avea o intrebare, deci ...

Buna ziua si anul fericit tuturor! As avea o intrebare, deci eu ca persoana fizica pot sa inchei un contract de energie electrica pe numele meu daca casa unde locuiesc e pe firma mea?Multumesc frumos si o zi buna.
Da, puteti sa incheiati un contract de energie electrica pe numele dvs daca casa unde locuiti e pe societate.
Multumesc frumos!