avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 615 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Buna ziua si anul fericit tuturor! As avea o ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Buna ziua si anul fericit tuturor! As avea o intrebare, deci ...

Buna ziua si anul fericit tuturor! As avea o intrebare, deci eu ca persoana fizica pot sa inchei un contract de energie electrica pe numele meu daca casa unde locuiesc e pe firma mea?Multumesc frumos si o zi buna.
Cel mai recent răspuns: tasso , utilizator 11:19, 2 Ianuarie 2024
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Da, puteti sa incheiati un contract de energie electrica pe numele dvs daca casa unde locuiti e pe societate.
Multumesc frumos!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bransament electric ady09 ady09 buna ziua, va rog o informatie in cazul in care socrul meu detine un spatiu, am facut bransamentul electri pe numele lui persoana fizica cum pot ca factura de ... (vezi toată discuția)
Debranșare și branșare energie electrica Mari44 Mari44 Buna seara! Tatăl meu a cumpărat o casă ! Anul trecut a decedat lasandu - mi mi-e casă printr-un testament olografic cu doi martori nelegalitate la dosar. ... (vezi toată discuția)
Facturare utilitati contract locatiune pers. juridica cu pers fizica avb_grup avb_grup Buna ziua Speta pe care vreau sa o supun atentiei dvs presupune mai multe paliere pe care am sa incerc sa le introduc treptat in discutieI. In esenta este ... (vezi toată discuția)