Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA OUG 90/2023 se prelungeste si anul 2024?
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

OUG 90/2023 se prelungeste si anul 2024?

Buna ziua! OUG 90/2023 se prelungeste si anul 2024?Daca da, prin ce act normativ?
george-neagu, moderator
referitor la ce anume ?
referitor la toate articolele ale oug90/2023
O.U.G. nr.115/2023 - Ordonantă de urgentă privind unele măsuri fiscal bugetare în domeniul cheltuielilor publice, pentru consolidare fiscală, combaterea evaziunii fiscale, pentru modificarea si completarea unor acte normative, precum si pentru prorogarea unor termene
- prevederile art. IV din OUG 90/2023 se aplică si în anul 2024