Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Medic PFI, prestari servicii medicale, e-Factura?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Medic PFI, prestari servicii medicale, e-Factura?

Buna ziua! Va rog o lamurire. Un medic PFI, prestari serv.medicale intr o clinica privata ,emite lunar o factura catre clinica medicala cu care are contract de colaborare .Va rog sa mi spuneti daca este obligatorie
e-Factura?Va multumesc!
da