Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Sunt pensionar din 2021 mi se mai calculează puncte ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Sunt pensionar din 2021 mi se mai calculează puncte de stabilitate?

Sunt pensionar din 2021 mi se mai calculează puncte de stabilitate
Da.
Daca aveti dreptul la ele.