Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Incepand cu anul 2024 parintii vor putea primi pana la ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Incepand cu anul 2024 parintii vor putea primi pana la 1500 lei/ ...

Incepand cu anul 2024 parintii vor putea primi pana la 1500 lei/ luna pentru cresa/gradinita.
Intrebarea este daca si functionarii publii intra in aceasta categorie?
Trebuie adoptata legea ca sa stim ce este mentionata in ea.