avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 202 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Incepand cu anul 2024 parintii vor putea primi pana la ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Incepand cu anul 2024 parintii vor putea primi pana la 1500 lei/ ...

Incepand cu anul 2024 parintii vor putea primi pana la 1500 lei/ luna pentru cresa/gradinita.
Intrebarea este daca si functionarii publii intra in aceasta categorie?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 16:44, 8 Ianuarie 2024
Trebuie adoptata legea ca sa stim ce este mentionata in ea.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna seara, as dori o lămurire asupra legii privind codul fiscal, ... gabriel32 gabriel32 Buna seara, As dori o lămurire asupra legii privind codul fiscal, articolul 25, conform căruia angajatorul poate deconta 1500 de lei din taxele aferente ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, ne aflam intr-o situatie in care am dori putina indrumare. ... Smooth Operator Smooth Operator Buna Ziua, Ne aflam intr-o situatie in care am dori putina indrumare. Avem copilul inscris la cresa de stat. In momentul de fata mama nu lucreaza, concediu ... (vezi toată discuția)
Buna ziua sunt născut 28.09.1960 ,iar în anul 2024 in data ... ionicasibian ionicasibian Buna ziua Sunt născut 28.09.1960 ,iar în anul 2024 in data de 28.01 am ieșit la pensie pentru limita de vârstă.Am primit 1 an si 8 luni reducere ... (vezi toată discuția)