Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Acoperirea cheltuielilor cu cresa (1500 lei) se aplica ...
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Acoperirea cheltuielilor cu cresa (1500 lei) se aplica si institutiilor de stat?

Buna ziua. Suma pe care firmele platitoare de impozit o pot oferi pentru acoperirea cheltuielilor cu cresa (1500 lei) se aplica si institutiilor de stat?
george-neagu, moderator
Gasiti informatii utile aici: [ link extern ]