Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Furnizor de ingrijiri medicale la domiciliu
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Furnizor de ingrijiri medicale la domiciliu

Buna ziua!
Daca sunt furnizor de ingrijiri medicale la domiciliu, care sunt procedurile pentru a colabora cu CAS?
george-neagu, moderator
Trebuie sa incheiati contract de prestari servicii cu CJAS.