Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... E-factura la o institutie publica
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

E-factura la o institutie publica

buna ziua, sunt angajata la o institutie publica care presteaza servicii sanitar veterinare .. nu sunt platitori de tva nu suntem peroana juridica impozabila . As dori sa stiu daca avem obligatia sa incarcam facturile pe sistemul efactura. Mulutmesc
george-neagu, moderator