avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 524 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Varsta de pensionare Vecina mea de 57 ani are 35 ani ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Varsta de pensionare Vecina mea de 57 ani are 35 ani vechime ...

Varsta de pensionare
Vecina mea de 57 ani are 35 ani vechime din care 4 grupa speciala. Pee legea 360/2023 la cât poate ieși la pensie fără penalizare ?

Alte discuții în legătură

Buna dimineata,....am rugamintea de a ma ajuta cu raspunsul la ... zakazaka zakazaka Buna dimineata,....am rugamintea de a ma ajuta cu raspunsul la o intrebare...am 57 de ani neimpliniti ,nascuta in 1967 in 2023 am facut stagiul de cotizare ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, avem un salariat care are 61 ani, 40 ani vechime de ... MDiaconu@123 MDiaconu@123 Buna ziua, Avem un salariat care are 61 ani, 40 ani vechime de munca cotizati, grupa de munca 3 ani. Se poate pensiona anticipat pe noua lege a pensiilor ... (vezi toată discuția)
Pensie anticipată Daniela Saracutu Daniela Saracutu Bună ziua! Sunt născută în 19 decembrie 1967,am stagiu contributiv efectiv de 29 ani și 4 luni, apoi se adaugă la acești ani, îngrijire copil 3 ani, ... (vezi toată discuția)