Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Impozitare Contract Management/Administrare
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Impozitare Contract Management/Administrare

Buna ziua.
Imi poate spune cineva cum voi fi impozitat in cazul in care voi lucra in baza unui Contract de Management/Administrare? Cum si unde se declara acest contract pentru impunere? In cazul in care sunt si salariat la o alta firma, mai sunt obligat sa platesc taxele :CAS, sanatate, somaj? Impozitul se va plati trimestrial, anual, sau lunar? Va multumesc mult.
OvidiuL, utilizator