Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Unde ma pot adresa în afara de Posta Română ,în ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Unde ma pot adresa în afara de Posta Română ,în legătură ...

Unde ma pot adresa în afara de Posta Română ,în legătură cu cardul de energie. A doua tranșă nu mi a fost încărcata,am sunat la Posta Română, am fost îndrumați către Oficiul Poștal de care aparțin sa dau o declarație pe propria răspundere cu veniturile care le avem în familie dar tot nu mi s a încărcat, nimeni nu știe nimic cui sa ma mai adresez. Am sunat din nou la Posta Română am explicat situația nimeni nu știe nimic.
Întrebare: Cui sa ma adresez sa primesc și eu un răspuns.
Gasiti aici date de contact
[ link extern ] /