Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua. Ma plimb de ceva vreme pe la politie pentru ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua. Ma plimb de ceva vreme pe la politie pentru denunturi ...

Buna ziua.
Ma plimb de ceva vreme pe la politie pentru denunturi false in materie contraventionala, nu penala, ce pot face sa pun la punct reclamantul.
nu mi se pare normal sa fiu obligat sa fac drumuri la politie si sa dau explicatii.
Il actionati in instanta.