avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1896 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Cum pot sa imi dau seama daca un concediu medical e ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Cum pot sa imi dau seama daca un concediu medical e emis ambulator/medic ...

Cum pot sa imi dau seama daca un concediu medical e emis ambulator/medic fam/spital?
Am citit legislatia dar nu mereu se aplica in realitate
Ultima modificare: Joi, 18 Ianuarie 2024
dorini, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 08:40, 20 Ianuarie 2024
medicii care eliberează certificate de concediu medical vor semna şi vor aplica parafa.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Certificatul de concediu medical Full Cost Visibility S.r.l. Full Cost Visibility S.r.l. Buna ziua, am o nelamurire: pe certificatul de concediu medical isi pun parafa si semnatura mai multi medici (medic familie, medic sef sectie...). pe care ... (vezi toată discuția)
Concediu medical semnat de asistenta Vivian Ingrid Vivian Ingrid As dori sa stiu daca un concediu medical este semnat de asistenta iar stampilele sunt aplicate de medicul respectiv este valabil si va fi decontat de Casa de ... (vezi toată discuția)
Concediu medical HCrisan HCrisan Buna ziua. In data de 17 iunie(vinerea trecuta) am avut o interventie chirurgicala minora la un spital din Timisoara. Nu am stat in spital,in schimb mi s-a ... (vezi toată discuția)