Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Cum pot sa imi dau seama daca un concediu medical e ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Cum pot sa imi dau seama daca un concediu medical e emis ambulator/medic ...

Cum pot sa imi dau seama daca un concediu medical e emis ambulator/medic fam/spital?
Am citit legislatia dar nu mereu se aplica in realitate
dorini, utilizator
medicii care eliberează certificate de concediu medical vor semna şi vor aplica parafa.