Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Bună seara acum 2 ani i-am dat permisul si buletinul ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Bună seara acum 2 ani i-am dat permisul si buletinul poza finului ...

Bună seara acum 2 ani iam dat permisyl si buletinul poza finului meu sa ia o masina de la mogo ifn zicandumi ca sunt sofer masina a venit pe plactforma a inscriso pe numele socrului lui si acum mia venit poprire ma pus codebitor la ia si platesc pentru ia de 5 luni mi pus si sechestru pe bunuri executorul ce pot sa fac sa iau madina pe numele meu daca e inscrisa pe alt nume ???
Bună dimineața!
Pe lângă faptul ca i-ați dat buletinul și permisul finului dumneavoastră, ați mai semnat vreun alt act?