Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Trebuie modificat salariul minim, al celor ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Trebuie modificat salariul minim, al celor cu vechimea ...

Buna ziua,

Trebuie modificat salariul minim, al celor cu vechimea peste 2 ani, la firmele de constructii, agricultura si industrie alimentara?
Eu am inteles ca nu trebuie, dar unii spun ca trebuie...

Va multumesc!
Inspectia Muncii sustine ca da, Ministerul Muncii sustine ca nu.
Super! Cum pe noi ne controleaza Inspectia Muncii, ar trebui sa le modificam...
Cam asa ceva ...