Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Am nevoie de un consultant financiar/contabil pentru ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Am nevoie de un consultant financiar/contabil pentru pfa

Buna ziua!
Am nevoie de un consultant financiar/contabil pentru suportul in deschiderea unui pfa și tinerea contabilității acesteia.
Mulțumesc anticipat!
george-neagu, moderator
Puteti accesa butonul "consultanti", va alegeti persoan dorita si daca este disponibila va poate consilia/ tine evidenta, contracost.