Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Buna ziua, am lăsat acum câțiva ani diploma de ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Buna ziua, am lăsat acum câțiva ani diploma de bacalaureat ...

Buna ziua, am lăsat acum câțiva ani diploma de bacalaureat la o facultate privata unde m-am înscris la niște cursuri iar apoi am renunțat. Pot solicita un duplicat la școala care mi-a eliberat-o? Menționez ca facultatea este în alt oraș și nu am posibilitatea sa ajung acolo.
Nu veti primi duplicat.
Puteti purta corespondenta cu facultatea respectiva prin care sa solicitati diploma in original.