Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensionarii caz de boala gradul 3 primesc bilete CFR? ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensionarii caz de boala gradul 3 primesc bilete CFR? Mulțumesc. ...

Pensionarii caz de boala gradul 3 primesc bilete CFR?
Mulțumesc.
Da.
Mulțumesc,
Dar un pensionar de boala gradul 3+pensie pentru handicap grav primește bilete de tren?( Primește din partea dgascp contravaloarea biletelor de tren sau autobuz)
Mulțumesc
Primeste cele 6 calatorii dus intors cu reducere de 50% doar de la una din cele doua institutii.
Dacă primește bilete gratuite de la DGASPC, nu mai are dreptul să primească și de la CASA de pensii pe cupon. Nu poate primi din două locuri.
Dapix, utilizator