Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Bună ziua, m-am reincadrat la locul de munca după 18 ...
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Bună ziua, m-am reincadrat la locul de munca după 18 luni în ...

Bună ziua, m-am reincadrat la locul de munca după 18 luni în care am urmat tratament pentru leucemia acuta, m-am recuperat,lucrez în Cardiologie, pe sectie, ajut colegele cu tot ce pot, as vrea sa știu ca idee dacă exista o lege care protejează persoanele cu handicap în privința muncii, mulțumesc mult
Gasiti informatii utile aici: [ link extern ]