Forum Discuţii diverse Oportunităţi de colaborare colaborare in HR
Discuție deschisă în Oportunităţi de colaborare

colaborare in HR

doresc sa colaberez part time pe partea de resurs eumane, administrare personal, salarizare si recrutare.
nu stiu daca ai postat pe site-ul potrivit. Sunt o gramada de site-uri specializate pe HR care au si sectiunea de forum unde cred ca ai gasi posibilitati de colaborare.
Un ex ar fi asta [ link extern ]
merci mult pentru raspuns, cunosc foarte bine si acel site numai ca aici era o rubrica pentru colaborare