avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 488 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Oportunităţi de colaborare colaborare in HR
Discuție deschisă în Oportunităţi de colaborare

colaborare in HR

doresc sa colaberez part time pe partea de resurs eumane, administrare personal, salarizare si recrutare.
Cel mai recent răspuns: ifrimcristina , utilizator 21:10, 13 Octombrie 2006
nu stiu daca ai postat pe site-ul potrivit. Sunt o gramada de site-uri specializate pe HR care au si sectiunea de forum unde cred ca ai gasi posibilitati de colaborare.
Un ex ar fi asta [ link extern ]
merci mult pentru raspuns, cunosc foarte bine si acel site numai ca aici era o rubrica pentru colaborare

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ce faci dupa ce ai absolvit facultatea de drept? Manuela23 Manuela23 Am terminat Facultatea de Drept si continui in anul II la ASE. Imi doresc sa am un job part time pentru a nu avea probleme la facultate. Ma numar printre cei ... (vezi toată discuția)
Am cineva nevoie de contabil? mariana_10 mariana_10 Buna, Sunt din Tg Mures si caut un contabil sau o firma de contabilitate, pentru un job part time ( contabil junior). Multumesc ! (vezi toată discuția)
Mai multe intrebari intr-o postare ContSters361573 ContSters361573 Buna ziua, In cadrul unei publicari am adresat mai multe intrebari(in categoria\\"discutii contabile si fiscale\\", forum\\"Contabilitate in general\\"), ... (vezi toată discuția)